Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Špačince

v y h l a s u j e    z á p i s     d e t í

d o materskej školy na školský rok 2022/2023 v dňoch

02. - 06. mája 2022 od 10.00 – 16.00 hod.

K zápisu je potrebné priniesť žiadosť o prijatie dieťaťa a potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa, ktorého súčasťou je potvrdenie o očkovaní.

Kritériá prijímania:

Prednostne sa prijímajú -

-deti, pre ktoré je plnenie predprimárneho vzdelávania povinné (deti, ktoré dovŕšili 5 rok veku do 31.augusta)

-deti, ktoré pokračujú v plnení povinného predprimárneho vzdelávania ( s odloženým začiatkom plnenia povinnej školskej dochádzky so všetkými potrebnými dokladmi)

-deti, ktoré sú prijaté na výnimočné plnenie povinného predprimárneho vzdelávania (deti, ktoré nedovŕšia 5 rok veku do 31. augusta – zákonný zástupca predloží vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva  a prevencie ,súhlasné vyjadrenie všeobecného lekára a informovaný súhlas zákonného zástupcu)

Pri zvýšenom záujme rodičov o umiestnenie dieťaťa do materskej školy sa bude zohľadňovať:

-dieťa, ak má v materskej škole súrodenca

-dieťa, o ktoré sa stará osamelý rodič

-dieťa, ktoré dovŕšilo vek štyri, tri roky a menej k 31.08.2022.

Žiadosť o prijatie do MŠ si môžete stiahnuť na stránke školy: www.zsspacince.edupage.org – v časti materská škola.

Rozhodnutia o prijatí / neprijatí dieťaťa do MŠ pre šk. rok 2022/2023 sa budú vydávať k 30.06.2022. Ak bola žiadosť do MŠ podaná v priebehu roka, novú žiadosť už nepodávate.

PaedDr. Peter Kalapoš - riaditeľ školy

• Materská škola Špačince
        • msspacince@gmail.com - Mgr. Zuzana Matulová
        • 033 / 5573 156 - kuchyňa a chodba 033/ 55 73 188 - vedúca školskej jedálne 0911 / 089 777 - zástupkyňa riaditeľa pre MŠ